Ana Sayfa İmplant Bego İmplant Fiyatları

Bego İmplant Fiyatları

Ağız ve diş sağlığı için doğru tedavi kadar doğru ürünlerin kullanılması da önemlidir. Özellikle implant  tedavilerinde tercih edilecek olan bego implant  hakkında merak ettiklerinizi ve bego implant fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bego İmplant Fiyatları

İmplant tedavilerine artan talep üzerine çeşitli implant markaları gelişmiştir. Bu doğrultuda hem hekimlerin hem de hastaların doğru implant markasını seçmesi ilerleyen dönemlerde diş ve çene kemiği sağlığı açısından önemlidir. Bego implant, ise hastalara pek çok avantaj sağlamaktadır. Dünyada en fazla kullanılan implant çeşitlerinden biridir. Alman teknolojisi ve kalitesi ile üretilen bego implant ülkemizdeki hekimler tarafınca da en çok kullanılan implant türlerinden biridir. Diğer implantlara göre daha avantajlı olması sebebi ile de tüm dünyada sıklıkla tercih edilmektedir.

Ağız ve diş sağlığında kullanılan teknikler kadar, bu alanda kullanılan malzemeler de son derece önemlidir. Öte yandan implant tedavisinde kullanılacak vidalı köklerde malzemelerin kalitesi bakımından kendini ispatlamış olması gerekir. Hastalar kendileri için en uygun implant malzemesi tercih etmeli ve bu yönde araştırmalar yapmalıdır. Eğer hastaların araştırma yapmaya vakti yoksa tedavi olacakları kliniklerden ve diş hekimlerinden tavsiye alabilirler. Bu yönde en doğru karara varılması muhtemel olacaktır. Bego implant fiyatları ve özelikleri hakkında da bilgi sahibi olarak, diş tedavilerinde kullanabilirsiniz.

Bego İmplant Avantajları Nelerdir?

İmplant, diş tedavilerinde gelinen en son noktadır. Kişilere ana diş hissi verirken, uzun ömürlü olması sayesinde de bir ömür boyu konforlu diş kullanım imkanı sağar. Bego implant ise diğer implantlardan daha avantajlıdır. Bego implant özelliklerine ve avantajlarına bakacak olursak;

 • Bego implant stabil iç bağlantılarına sahiptir. Bu nedenle diş hekimleri tarafından güveni bir şekilde hastalara uygulanır.
 • İmplant tedavisi için enfeksiyon büyük risktir, bego implant ise bakteri sızdırmaz özelliğine sahiptir. Bu nedenle enfeksiyon ve iltihaplanma gibi durumların önüne geçer. İmplant tedavilerinin başarı oranını büyük oranda artırır.
 • Çene kemiğine açılan oyuk içine tam olarak oturur. Bu nedenle hekimlerin ek parça kullanmasına gerek kalmaz.
 • Bego implant ile tek diş tedavisinde rotasyon oluşumuna karşı direk koruma sağlamaktadır.
 • İmplant tedavisinin başarısız olmasının nedenlerinden biri vidalı kökün düşmesidir. Bego implantta düşme gibi riskler söz konusu olmaz.
 • Dizaynı ile diğer implant türlerine karşı farkı ve daha kullanışlıdır.
 • Pek çok avantajı bünyesinde barındıran bego implant fiyatları da oldukça uygundur. Bu nedenle çok sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Alman Bego İmplant Fiyatları

Alman teknolojisi ve kalitesi ile üretilen bego implantlarda doğrudan üretici desteği mevcuttur. Üstelik alman bego implant fiyatları da oldukça düşük maliyetlidir. Fakat bu konuda net bir rakam vermek mümkün değildir. Fakat bego implant fiyatları, 1.500 tl ila 2.500 tl arasında değişiklik gösterebilir. Elbette burada kliniğin ve diş hekiminin başarısı da fiyatları doğrudan etkiler. Bu nedenle net rakam almak için doktorunuza veya kliniğinize başvurmanız daha doğru olacaktır.

Kimlere Bego İmplant Uygulanabilir?

Bego implant tedavisi hemen herkese uygulanabilir. Elbette bu tedavi için öncelikle işinde uzmanlaşmış bir hekimden destek almanız tavsiye edilir. Bu sayede daha güvenilir ve daha bilgili bir şekilde tedavilerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Kısmi dişsizlik durumunda olanlara implant tedavisi ve bego implant tedavisi uygulanır.
 • Yüz defektleri olan hastalar için bego implant tedavisi uygulanır.
 • Total protez dişleri yerine daha sağlam ve daha kaliteli diş arayışı içinde olan kimselere bego implant tedavisi yapılır.
 • Enfeksiyon riski yüksek olan hastalara bego implant tedavisi daha uygun olur. Çünkü sızdırmazlık özelliği sayesinde enfeksiyon durumları yaşatmaz.
 • Ağız içindeki diş boşlukları için körü yaptırmak istemeyen hastalar için bu tedavi uygun olacaktır.
 • Çene kemiklerinde ve yumuşak dokularda hasar oluşmuş kişiler için bego implant tedavisi önerilir. Çünkü düşme riski diğer implant tedavilerine göre daha azdır.
 • Ağızda yeteri sayıda dişi olmayan kişiler için en iyi tedavi yönteminden biridir.

Tüm bunların yanında güven ve kalite isteyen herkes bego implanttan faydalanabilir. Tedavi öncesi diş hekiminizden bego implant hakkında bilgi alıp kendiniz için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu sayede implant tedavisi sırasında ve sonrasında karşılaşılabilecek komplikasyonların önüne geçilmesi daha kolay olacaktır.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...