Ana Sayfa Ağız ve Diş Sağlığı Güvenilir İmplant Markaları

Güvenilir İmplant Markaları

Güvenilir implant markaları ve en iyi implant markaları hakkında genel bir araştırma yaptık. İşte güvenilir ve kaliteli implant markaları.

Kaliteli ve Güvenilir İmplant Markaları Nelerdir?

Kalite ve Güvenilir implant Markları

İmplant tedavisi yapmadan önce hastalar bir çok araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaların en önemlileri ise  çok tercih edilen, güvenilen ve kaliteli implant markalarını bulmaktır. Sizler için bu araştırma kısmını bizler yaptık ve güvenilir implant markalarını liste yaptık.

İmplant tedavisi öncesi implantın kalitesi ne kadar önemli ise doktor seçimi bundan daha önemlidir.

Ne kadar kaliteli implant kullanılırsa kullanılsın ya da en güvenilir implant markaları seçilsin doktorun yapmış olduğu operasyon kötü ve başarısız ise implantın hiçbir önemi yoktur. Bu yüzden doktor seçimini iyi yapmak gerekir.

Kaliteli İmplant Markaları Nelerdir?

İmplant tedavilerinde en çok tercih edilen implant markaları menşei genelde İsveç, Kore, Amerika ve İsrail malı implantlardır. Bu ülkelerde üretilen implantlar kalitelerini ıspat ederek zirveye oturmuşlardır. Gelin şimdi en kaliteli ve çok tercih edilen implant markalarına göz atalım.

Kaliteli ve Güvenilir İmplant Markaları Listesi

Güvenilir implant markaları ve kaliteli implant makalarını kısa kısa ön bilgi vererek listemizi oluşturduk.

Bego İmplant

Bego implant tüm dünya da kalitesini kanıtlamış implant markaları arasında yerini almıştır. Bego marka implant alman menşei bir implanttır. Üstün alman teknolojisi ile üretilmektedir. Ağız ve diş sağlığı cerrahileri tarafından da çok tercih edilmektedir.

Osstem İmplant

Osstem implant alanında deneyimli, profesyonel mühendisler tarfından üretilen ve işlerinde ehil olan doktorlar tarafından çok fazla tavsiye edilmektedir. Güney Kore menşei olan bu implant markası üzerinde daha çok düşünmenizi tavsiye ederiz.

Straumann İmplant

Güvenilir ve kaliteli implant markaları listesinin başınlarında yer alan bir diğer implant markası ise Straumann implant markasıdır. Straumann implant markası İsveç menşei bir implanttır. Straumann implantı doktorlardan çok hastalar tercih etmektedir.

SKY İmplant

SKY (bredent) implant almanya tarafından üretilen bir diğer implant markasıdır. SKY implant markasıda aynı şekilde doktorlar tarafından tavsiye edilen implant olarak listemizde yerini almıştır. Listemizde yer alan implantların hepsi güvenilir ve Kaliteli implant markalarıdır.

Oda İmplant

Zimmer İmplant Amerika tarafından üretilmektir. Çok eski tarihte kurulmuş köklü bir implant markasıdır. Genel olarak bir çok ülkede implant tedavilerinde tercih edilmektir. İmplant tedavisinde zimmer marka implantı gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Norman İmplant

Noris marka implant İsrail menşeidir. Noris implant kaliteli implant listesinde olmasının temel sebebi hastaların bu implant markasından çok fazla memnun kalmalarıdır. Türkiye özellikle çok fazla tercih edilmektedir.

Nobel Biocare Nobel İmplant

Güvenilir bir diğer implant makası ise Nobel biocare implant markasıdır. Nobel implant İsveç tarafından üretilmektedir. Nobel implantlar diğer implant markalarına göre çok daha pahalıdır. Pahalılının yanı sıra Türkiye’de çok fazla kullanılan implantlardan birisidir.

Nanoplant İmplant

Bir alman markası olan Nanoplant implant almanyada kullanımından çok diğer ülkelerde tercih edilmektedir. Güvenilir ve kaliteli olduğundan çok fazla tercih edilmektedir.

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan implant ülkemizde çok tercih edilmemektedir. Bunun sebebi iste nanoplant implantın çok pahalı olmasıdır.

MIS İmplant

1995 yılından bu yana en iyi implant markaları arasında yerini her zaman almıştır. En kaliteli implant markalarından bir diğeri ise İsrailde üretilen MIS implant markasıdır. Türkiye’de ve diğer ülkelerde oldukça yaygın olarak implant tedavilerinde kullanılmaktadır.

DTİ Aktif İmplant

Ülkemizde çok fazla tercih edilen implant markasıdır. Bunun en büyük sebebi ise DTİ implant Türkiye’de üretilen ve Türk malı implant olmasıdır.Üretim merkezi Kocaelindedir. 22 ülkeye ihraç edilen yerli implant markasıdır.

Güvenilir implant markaları listemizde bulunan implant markalarıdır. Tercih sizin, siz listemizde bulunan herhangi bir implant markasını araştırarak karar verebilirisiniz. Doktor kontrolünde ve uzman ekiplerle bu operasyonu yaptırmanız en doğrusudur.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ağız ve diş bakımı herkesin hassasiyet göstermesi gereken konuların en başında geliyor. Diş bakımı ve ağı bakımının önemini nedir?Ağız ile diş bakımına özen göstermeyen...