Ana Sayfa İmplant İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları

Doku seviyesi implant, yani diğer adı ile implance implant tedavisi son zamanlarda adeta tıp gündemine oturmuş bir diş tedavi türüdür. Bu yazımızda sizler için implance implant tedavisi ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz…

İmplance İmplant Fiyatları

implance implant

İmplant tedavisi yaptırmak isteyen kişiler dişlerindeki ve diş etindeki sorunların büyümesini beklemeden hemen tedavi olmaları gerekir. Diş çekiminin ardından uzun yıllar beklenecek olursa çene kemiklerinde incelmeler ve doku kayıpları meydana gelir. Bu nedenle dişlere hemen cerrahi müdahalelerin yapılması, implant tedavisinde önemli rol oynar.  Elbette diş implantı yaptırmadan önce hekim ve klinik seçimine önem verildiği kadar implant markasına da özen göstermelidir. Dünyada en çok kullanılan implant markalarından biri de implance  markasıdır.

elbette diş muayenelerinden sonra doktorun tavsiye ettiği bir markayı tercih etmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır. Fakat doktorlar hastalarına kullandıkları marklardan birkaç seçenek sunar. Bu doğrultuda seçim yapmak yine hastaya düşer. İmplance implant seçimi ile daha başarılı bir implant tedavisi yaptırabilirsiniz. Dokulara en iyi uyumu sağlayan bu marka ülkemizde ve yurt dışında en çok tercih edilen diş implant markalarının başında gelir. İmplance implant fiyatları da sanıldığı kadar yüksek değildir. İmplance implant ani tedavi görecek herkesin alabileceği fiyatlarda kişilerin hizmetine sunulmuştur.

İmplance İmplant Nasıl Bir Marka?

Diş tedavilerinde çığır açan ve kişilere ana diş hissi uyandıran implant dişlerde marka seçimi yapmak elbette önemli konulardandır. Bu bağlamda implance implant nasıl bir marka? Sorusu da sıkça sorulan soruların başında gelir. Bu soruya cevap verilecek olursa, öncelikle bir implant markasında olması gereken en önemli özellik katkısız olmasıdır. Yani saf titanyum ile üretilmiş olması hayati derece önem taşır. İmplance implant ise tamamen saf ve katkısızdır. Bu nedenle çene kemiklerine birebir uyum sağlayarak, tedavinin kısa sürede başarıya ulaşmasına yardımcı olur. Kullanımı ve tutuşu kolay bir şekilde dizayn edildiği için diş hekimleri tarafında da sevilmiştir.

İmplance İmplant Hangi Ülkenin?

İmplant ürünlerinde özellikle vidalı diş köklerinde üretim yeri kişiler ve doktorlar için ilk dikkat edilecek konuların başında gelir. Çünkü bazı ülkeler maliyeti azaltmak adına saf malzemeler yerine katkılı malzemeler kullanabiliyor. Bu durumda da çene kemiklerinde çürümeler, kemiklerde erimeler ve hatta kansere kadar bazı sağlık sorunları yaşanabilir. İmplance implant hangi ülkenin? Diye sorulduğunda ise türkiye’nin ilk yerli ürünü diyebiliriz.  Ülkemizde implant için kullanılacak malzemeler sıkı denetim altına alınmaktadır. Bu nedenle bir türk malı olan implance implantta katkı maddesi gibi olumsuz durumlar asla yaşanmaz.

İmplance implant sadece ülkemizde değil 40’dan fazla ülkede en çok tercih edilen implant markasıdır. Özellikle Amerika’da kendine geniş yer bulan bu marka başarıları ve tedavideki olumlu etkileri ile çok sevilmiştir.  Yapılan klinik araştırmalar kapsamında implance implant, hastaların tüm beklentilerini karşılamayı başarmıştır. Bu nedenle pek çok kişi implance implant tercihinde bulunmaktadır.

İmplance İmplant Özellikleri Nelerdir?

İmplance implant özelliklerinin başında tedavinin daha kısa sürede bitmesine fayda sağlamış olması gelir. Diş tedavilerinin uzun sürmesi kişilerde günlük yaşamanım olumsuz etkilenmesine neden olur. İmplance implant tedavi hızlı ve kısa sürede tamamlanmaktadır. İmplance implantı diğer implnat markalarından ayıran en önemli detaylar ise;

 • Üstün hibrit dizayn,
 • Markanın en ön plana çıkan kısmı ise tasarımıdır, boyun kısmında silindirik ve apikali kornik bir tasarım görülmektedir.
 • Tedavi sırasında ya da tedaviden sonra meydana gelebilecek sıkışmaları ortadan kaldırmıştır.
 • Çene kemik yapısını en iyi şekilde koruyan bir özelliğe sahiptir. Bu haliyle de hem dünyada hem de ülkemizde en çok tercih edilen markadır.
 • Kemik yapısına en iyi şekilde uyum sağlar.

İmplance İmplant Yorumları

Bir Türk markası olan implance implant hakkında yapılan olumlu yorumlar mevcutken implance implant şikayet gibi durumlara çok rastlanmamıştır. İmplance implant yorumları ise;

 • İmplant tedavisi için yerli bir marka olan implance tercih ettim şuan hiçbir sorun yaşamıyorum gayet başarılı bir ürün.
 • İmplant tedavisinde en çok kemik ile uygulanan malzemenin uyum sağlayamaması gibi bir durumun ortaya çıkmasından korkuyordum. İmplance implant tercihim oldu, kemiğe uyum sağladığı için çok mutluyum. Adeta kendi dişim gibi rahat ve konforlu.
 • İmplant markası oldukça önemlidir, kendi ülkemizin markasını tercih ettim gayet memnunum.
 • Ben fiyatı uygun olduğu için implance implant markasını tercih ettim, fiyatına rağmen oldukça iyi bir implant diş, herkese tavsiye ederim.
 • Takma dişlerim ile artık rahat edemiyordum, ağzımda hiç diş yoktu implance implant markası ile tüm dişlerime implant tedavisi yaptırdım. Keşke daha önce yaptırsaymışım gerçekten harika.
 • Ön dişimde boşluk vardı, eğer köprü yaptıracak olursam diğer dişlerimde zarar görecekti, implance implant markası ile tedavi gördüm, ana dişim gibi gayet estetik ve doğal bir görünüm yakaladım. Fiyat bakımında da oldukça uygun.
Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...