Ana Sayfa İmplant İmplance İmplant Nedir?

İmplance İmplant Nedir?

Eğer implant  operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka implance implant nedir? Gibi soruların yanıtını bilmenizde fayda vardır.

İmplance İmplant Nedir?

İmplance İmplant Nedir

Doku seviyesi implant olarak ta bilinen implnace implant, doktorlar tarafından en çok önerilen implant markalarından biridir. Eğer ağzınızda diş eksikliği varsa bu durum hem yanakların daha yaşlı ve çökük görünmesine hem de ağız estetiğinin bozulmasına neden olur. Daha estetik bir görünüm için mutlaka dişlerin tam ve sağlıklı olması gerekir. Dolayısı ile günümüzde en çok tercih edilen kalıcı diş yöntemi olan implant sayesinde daha estetik ve daha sağlıklı bir ağız yapısına ulaşabilirsiniz.

Elbette implant yaptırırken, bir takım konuları da iyice irdelemenizde fayda vardır. Örneğin implant markası ve implant çeşitleri de ele alınması gereken konuların başında gelir. Ağız sağlığı konusunda mutlaka ele alınması gereken konular mevcuttur. Burada yapılan cerrahi işlemlerin en üst seviyede ve en gelişmiş teknolojiler ile yapılması gerekir. Çünkü implant tedavisinde başarısız olma durumları da söz konusudur.

İmplant tedavisi başarısız olursa, geri dönüşü zor durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dolayısı ile doğru implant  çeşidi seçiminin önemi burada bir kat daha artmaktadır. İmplnace implant nedir? Sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Eğer daha sağlıklı bir şekilde implant tedavisi görmek istiyorsanız mutlaka yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. İşte detaylar…

İmplance İmplant Hangi Ülkenin Markası?

İmplance implant, bir yerli implant markasıdır. Üstelik sadece ülkemizde değil, başta amerika olmak üzere daha pek çok ülkede de kullanımı güvenle yapılmaktadır. 40 ülkeden fazla ülkede kullanılan bu marka, yerli olması nedeni ile de kolay ulaşılabilir özelliktedir. Hataların ve doktorların beklentilerini tam anlamı ile karşılayan implnace implant sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde implant tedavisi görebilirsiniz.

Marka hastalar için sadece tedavi sırasında değil, tedavi sonrasında da gerekli destekleri tam manası ile veriyor. Bazı ülkelerde maliyeti en alt seviyeye çekmek için kullanılan karışımlar implance implantta kullanılmaz. Yani hem güvenilir hem de yerli marka olması sebebi ile pek çok diş kliniğinde implance markası öncelikli tutulmaktadır.

İmplance İmplant Özellikleri Nelerdir?

İmplance implant özellikleri, oldukça fazladır. Hem satış öncesi hem satış sonrası hastalara tam destek veren bu markanın en sevilen yanı ise kolay ulaşılabilir olmasıdır. Yani tedavi sırasında ya da tedavi sonrasında yaşanabilecek en ufak bir komplikasyonda bile kolayca yetkililere ulşım sağlayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Diğer özellikleri ise;

  • Hibrit dizayna sahiptir. Bu da doktorları implant markalarına aradığı en önemli özelliklerden biridir.
  • İmplantın boyun kısmı silindirik özelliğe sahiptir. Yine apikali konik özelliği sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.
  • Markanın en sevilen özelliği ise boyun kısmında yaşanabilecek sıkışma gibi durumları en az seviyeye indirmesidir.
  • Çene kemiğine kusursuz bir şekilde uyum sağlar.
  • Hızlı tedavi edici özelliğe sahiptir. Kemik ile hemen bir bütünleşme sağlayarak, tedaviyi biraz daha kısaltır.

İmpnace implant oldukça güvenilir bir markadır. Yerli olması nedeni ile de diğer markalara göre fiyat bakımından daha uygundur.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...