Ana Sayfa İmplant İsrail İmplant Markaları Nelerdir?

İsrail İmplant Markaları Nelerdir?

Eğer implant tedavisi yaptırmak istiyorsanız bu konuda mutlaka en iyi markaları tercih etmeniz gerekir. Özellikle israil implant markaları hakkında merak ettiğiniz konular mevcut ise yazımızı okuyabilirsiniz.

İsrail İmplant Markaları Nelerdir?

İsrail İmplant Markaları

İmplant tedavisi günümüzün en önemli ve son yılların en fazla tercih edilen tedavilerinden biridir. Tedaviyi önemli kılan diğer bir ayrıntı ise implant markasıdır. İmplant tedavisi sonucunda hasta hem estetik bir gülüşe hem de sağlıklı dişlere sahip olur. Ancak implant tedavinin sürekliliği ve uzun ömürlü olması hastanın ağız içi bakım ve hijyeni ile çok yakından ilgilidir. Sizler için bu yazımızda israil implant markaları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Günümüzde Kullanılan İmplant Markaları

Dünyada birçok ülke tarafından üretilen implant markaları vardır. Bunlar genellikle Amerika, İsviçre, İsrail, Fransa, Türkiye, Güney Kore gibi birçok ülke tarafından üretilen ve dünyanın birçok ülkesine ithal edilen imlantlardır. İsrail menşeli olan ab implant markası İsrail’de birkaç diş hekimi tarafından kurulmuş ve üretimine başlanmıştır. Yaklaşık olarak 15 yıldır implant sektöründe varlığını sürdüren markalardan biridir.

AB İmplantı

Ab implant İsrail menşeli bir implant markasıdır. Ab dental devices olarak bilinmektedir. Yaklaşık olarak 15 yıldır implant sektöründe kullanılmaktadır. Yalnızca dental implant üreten firmalardan biridir. Ab dental devices markası bugün ortadoğu ülkeleri tarafından iyi bilinen ve dünya diş hekimleri tarafından da genellikle tercih edilen markalardan biridir. En kaliteli marka grubuna giren ab dental devices markası implant sektöründen başka birçok ürünleri de bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi onepieccedir. Günümüzde implant tedavisinde oldukça kullanılan ve birçok implant tedavisinde tercih edilen markalardan biridir. Ham maddesi titanyum alaşımından oluşmaktadır. Titanyum maddesi implantların uzun ömürlü olmasını sağlayan dayanıklı maddelerdir.  Bu nedenle ab dental devices markası Türkiye’de de birçok diş hekimi tarafından kullanılan firma olarak birçok diş hekimine de eğitim seminerleri veren firmalardan biridir.

İmplant Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

İmplant tedavisi günümüzde neredeyse bütün diş tedavilerine tek başına alternatif oluşturabilecek kombine tedavilerden biridir. Gerek tek bir dişin eksikliği gerekse bütün dişlerini kaybeden hastalara rahatlıkla uygulanan ve birçok farklı biçimlerde yapılan tedavidir. İmplant tedavisi sonrasında hastaların şikâyetlerinin neredeyse tamamı biter. İmplant tedavisi hastada oluşabilecek olası kemik erimesini de durdurması açısından son derece önemlidir.

Gerek alt çenede gerekse üst çenedeki dişlerini kaybeden hastalara uygulanan implant protezler diğer protezlerde tat alma özelliğini azaltan ve mide bulantısına sebep olan protezlerin yanı sıra implant protez son derece konforlu tedavilerden biridir. Tek bir dişin eksikliğinde diğer komşu dişlerin de zarar görmemesi implant tedavisini önemli kılmaktadır. Aynı zamanda implant tedavisi estetik uygulama tedavilerden biridir.

İmplant Üretimi Yapan Ülkeler

Dünyada birçok ülke tarafından implant üretimi yapılmakta ve bu sayı her geçen gün hızla artmaktadır. Türkiye’de bu ülkelerden biridir. Türkiye’de de yerli implant üretimi son derece teknolojik ve bilimsel altyapısı ile üretilmektedir. Bunlardan Almanya, Amerika, İsviçre, İtalya, İsrail Güney Kore Türkiye gibi ülkeler kaliteli implant üretimi yapmaktadır.

İmplant Markaları Ve Ülkeler

İsveç’te üretilen ve bugün dünya çapında kendini kanıtlayan implant markası nobel biocare markasıdır.

İmplant

Itı implant markası İsviçre menşeli bir markadır. Son derece başarılı ve köklü bir marka olma özelliğini korumaktadır.

Biomet 3i

Amerika birleşik Devletleri’nde üretilen ve bugün implant markaları arasında kendini kabul ettirmiş ve tercih edilen markalardan biridir.

İmplanttan

Ab implant uzun yıllardır implant piyasasında bulunan ve diş hekimleri tarafından tercih edilen kendini kanıtlamış bir markadır. İsrail de üretilen markalarından biridir.

Hitechimplants

Hitechimplants İsrail üretilen ve dünyaca bilinen tanınmış markalardan biridir.

Alfa biyo implantı

Alpha bio implant da israil menşeli son yıllarda sıklıkla kullanılan implant markalarından biridir.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...