Ana Sayfa İmplant Mis İmplant Ne Malı?

Mis İmplant Ne Malı?

Dünyaca ünlü implant markalarından biri de mis implant markasıdır. Bol çeşitliliğe ve üstün kaliteye sahip olan mis implant nerenin malı? Diye soracak olursanız yazımızı takip edebilirsiniz…

Mis İmplant Ne Malı?

mis implant ne amlı

Mis implant, tedavisi görecek olan kişilerin mutlaka implant malzemelerin ve markalarının hangi ülkeye ait olduğunu bilmeleri gerekir. Bu konuda gerekli araştırmaları yaparak karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Eğer doktorunuz sizler için bir implant markası öneriyorsa mutlaka implant markasının hangi ülkeye ait olduğunu kendisine sormanız gerekir.

Çünkü bazı implant markaları, ülke üretimine göre kalitede farklılık yapabilir. Özellikle Çin malı implantlarda sürekli olarak çene kemiğine zarar verme sorunları gözlemlenir. Bunun nedeni, implant üretiminde yapılan karışımlı bileşenlerdir.

Mis implant ne malı? Diye sorulacak olursa, bir israil malı olduğunu söylemek gerekir. Tecnologies firmasına ait olan mis implant, 1995 yılından bu yana üretim yapmaktadır. 1995 yılından bu yana dünya üzerinde en çok kullanılan markalardan biri olma özelliğini taşır. Kalitesi ve kolay kullanımı ile hem doktorlar tarafından hem de hastalar tarafından çokça tercih edilir.

Mis İmplant Fiyatı Nedir?

Mis implant fiyatı, doktorun yapacağı işlemlere, kullanılacak olan diğer malzemelere ve kliniğe göre değişir. Bu konuda net rakam almak için mutlaka implanttın yapılacağı klinik ve doktor ile görüşmeniz gerekir. Net rakam vermek ise mümkün değildir.

Mis İmplant Markasının Fda Onayı Var Mı?

Konu implant olunca elbette güvenliği ve kullanılan malzemeleri iki kat daha fazla önem arz etmektedir. Dolayısı ile sertifikalı implant markaları kullanılması gerekir. Aksi halde ağız sağlığı için hiç istenmeyen ve kalıcı olan pek çok sorun meydana gelebilir.  Mis implant markası ve tüm çeşitleri fda tarafından onaylıdır. Dolayısı ile kullanımda hiçbir aksaklığa neden olmaz. Marka uluslar arası kalite onaylıdır, ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Mis İmplant Çeşitleri Nelerdir?

Mis implant çeşitleri, yenilikçi teknoloji ile hazırlanmaktadır. Bu marka her zaman kişilerin ihtiyaçlarını belirleyip, geleceği düşünerek kendi ürünlerini piyasaya sunduğu için pek çok kişi ve ülkenin de takdirini almıştır. Kişiler doktor gözetiminde ihtiyaç duyduğu implant çeşitlerini kullanmaya başlayabilirler.

Mis implant çeşitlerine bakacak olursak;

 • V3
 • C1,
 • Yedi,
 • M4,
 • Bir,
 • Bağlantı,

Mis implant markasına ait çeşitlerdendir. Markanın ürün çeşitlerinin geniş olmasının sebebi ise hastanın tedavinin başından sonuna kadar ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri hızlı ve tek bir yerden sahip olmasına olanak tanıması içindir.

Mis İmplant Markasının Avantajları Nelerdir?

Mis implant markasının pek çok avantajı mevcuttur.

Mis implant avantajları ise;

 • Öncelikle kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda implantlar hazırlanmaktadır.
 • Kolay kullanım sağladığı için doktorlar tarafından da sıkça tercih edilir.
 • Konforlu ve rahattır.
 • İçerisinde kemiklere ve diş etine zarar verebilecek hiçbir etmen madde yoktur.
 • Alerjik bir bünyeye sahip olan kişiler bile mis implant kullanabilir.
 • Marka tedavinin en başından sonuna kadar hem doktorların hem de hastaların sorunlarını göz ardı etmeden çözüme kavuşturmaktadır.
 • Markada implant çeşidi fazladır. Bu nedenle tedavi sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler, tek bir yerden alınabilir.

Yanlış İmplant Kulananlar

Farklı markalarda implant kullanan kişilerden farklı görüş ve önerileri alarak, daha detaylı bir seçim yapabilirsiniz. Mis implant kullananlar ise markadan memnun kaldıklarını pek çok mecrada dile getirmişlerdir. Siz de implant tedavisi yaptırmak isterseniz, önce doktorunuza markalar ile soru sorup detaylı bilgi aldıktan sonra marka seçimi yapabilirsiniz.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...