Ana Sayfa İmplant Osstem İmplant Fiyatı

Osstem İmplant Fiyatı

Osstem implant, fiyatı ve kalitesinden dolayı son zamanlarda çok tercih edilen implant markalarından biri oldu. Sizler için osstem implant ve fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Osstem İmplant​ ve Fiyatı

Osstem implant, diş hekimliği alanındaki gelişmeler ve özellikle teknolojinin bu gelişmelerin büyük bir kısmını sağlaması gerek tedavide gerekse diş materyallerinde ve birçok çeşit ve alternatifi de beraberinde getirmiştir. Özellikle son yıllarda diş tedavi alanına osstem implant denilen bir marka girdi. Gerek Osstem implant​ fiyatı gerekse kalitesi açısından son yıllarda en fazla tercih edilen implant çeşididir. Tek bir diş eksikliğinden çok diş eksikliğine kadar neredeyse alternatifi olmayan tedavilerden biri implant tedavisidir.

Osstem implant Güney Kore’de üretilen Dünyada ve Türkiye’de de diş hekimleri tarafından tercih edilen markalardan biridir. Dünya sıralamasında 5. sırada bulunan osstem implant dolayısıyla kalitesi ile de kendisini kanıtlamış durumundadır. İmplant tedavilerinde yüksek kaliteli ürün olan osstem tedavinin de kalitesini belirleyen durumdadır. Osstem implant fiyatı 1380 TL gibi bir rakamdan başlamaktadır. Elbette daha detaylı fiyat bilgisi için mutlaka doktorunuza başvurmanız gerekir.

Osstem İmplant Hangi Ülkenin?

Diş tedavilerinde kullanılan kaliteli implant tedaviyi belirleyen en önemli ayrıntıdır. Osstem İmplant Hangi Ülkenin? Diye oldukça sık sorulmaktadır. Güney Kore’de üretilen osstem implant 2008 yılından itibaren çok geniş ARGE çalışmalarıyla bugün kalitesi konusunda kendisini kanıtlamış bir firmadır.

Osstem İmplant Fiyatı Ve FDA Onayı

İmplant tedavisi uzun süren bir tedavidir. Ancak bunun yanında da ömürlük bir diş tedavisidir. Elbette maliyeti diğer diş tedavilerine göre biraz daha yüksektir. Dolayısıyla implant tedavisi yaptıracak hastaların ilk aklına gelen soru implant tedavisinin maliyetinin ne kadar olacağıdır. Bu açıdan bakıldığında osstem implant bugün dünyada birçok ülkede üretilen çok kaliteli implant markalardan biridir.

Bunun yanı sıra diğer bir önemli konu diğer markalara daha ekonomik olmasıdır. Bundan dolayı da gerek hastalar gerekse diş hekimleri osstem implantı tedavilerinde tercih etmektedir. Sağlık alanında kullanılan ürünlerin kalitesini ve kabul görürlüğünü belirleyen diğer bir konu ise FDA onayına sahip olup olmadığıdır. FDA onayı Amerika sağlık bakanlığında bulunan bir sağlık denetleme kurumudur. Osstem implantın onaylı olması onun güvenilir bir ürün olduğunu ve rahatlıkla kullanılabilirliğini sağlayan bir sertifikaya sahip olduğunu gösterir. İmplant Türkiye’de bu kadar tercih edilmektedir

Osstem İmplant Türkiye’de Kullanımı Çok Yaygın

Osstem implant Türkiye’de de diş hekimleri tarafından son yıllarda en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Bu tercih her geçen gün artmaya devam etmektedir. Çünkü bu konuda marka kendisini kanıtlamış ve uluslararası garantisi olan bir markadır.

Osstem implantın kan çekici özelliği ve trombosit adezyonu denilen bir özelliğe sahip olması ayrıca tercih edilme sebeplerinden biridir. Ayrıca zayıf çene kemiği yapısına sahip hastalarda osstem implant çok daha yüksek bir başarı oluşturmaktadır. Ayrıca tedavinin süreci osstem implantta çok daha kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Osstem İmplant Kalitesi

Osstem implant bugün Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmasına rağmen henüz yeni bir aparat olduğu için kalitesi merak konusu olmaya devam etmektedir. Diş hekimleri osstem implant kalitesi hakkında kemiğe pasifbir şekilde yerleşim sağlaması, boyun kısmında kemik kaybının olmaması, diş hekimleri açısından oldukça önemlidir.

Bu nedenle özellikle kritik hastalarda hekimlerin en fazla tercih ettiği implant markası durumuna gelmektedir. İmplant tedavilerinde de sonuç olarak oldukça yüksek bir başarıya sahip olduğu ortak söylemler arasındadır. Ayrıca internette osstem implant konusundaki şikâyet sayfalarında ve yorum sayfalarında osstem implant ile ilgili hiçbir olumsuz yorum ve şikâyete rastlanmamış olması da osstem implantın kalitesini daha da ön plana çıkarmaktadır.

Osstem implant uluslararası düzeyde diş implantları konusunda özellikle küresel anlamda ihtiyaçları karşılayacak üretime sahiptir. Yalnızca Türkiye’de değil dünyada birçok ülkede en fazla tercih edilen implantlardan biridir. Bugün dünya implant piyasasında 5. sırada yer almaktadır. Bu da hedef müşteri kitlesini çok kısa sürede oluşturacağı ve geliştireceği anlamına gelmektedir.

Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...