Ana Sayfa İmplant Osstem İmplant

Osstem İmplant

Osstem implant kaliteli mi? Osstem implant fiyatları, menşei, yaptıranların yorumları gibi bir çok başlığa makalemizde yer verdik.

Osstem İmplant Nedir?

Osstem İmplant

Osstem implant hem fiyatı bakımından hem de kullanımı bakımından en çok tercih edilen implant markalarından biri osstem implanttır.  Ürettiği implantlar ile tüm dünyada adını duyurmuştur, kaliteli ve son derece güvenli olan bu markayı hastalar rahatlıkla kullanabilir. Sadece diş sağlığında değil aynı zamanda da diş estetiğinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Osstem implant fiyatı için diş hekiminizden ya da tedavi göreceğiniz kliniklerden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bunun nedeni herkese uygulanacak tedavi tek tip değil, kişilerin ihtiyaçları doğrultusundadır. Bazı kimseler tek dişleri için implant tedavisi almak isterken, bazı kimseler çoklu diş tedavilerinde bu markadan yararlanmak isteyebilir.

Osstem İmplant Diğer İmplantlara Göre Farkı Nedir?

Tüm dünyada yüksek başarı elde etmiş olan marka, yapılan araştırmalara göre dünyada beşinci sıradadır. Bu istatistik ise implantın ne kadar doğru bir seçim olacağını kanıtlar niteliktedir. Yüksek kalitede üretilen vidalı dişlerde aynı zamanda gelişmiş teknolojiden de yararlanılmaktadır.

Hal böyle olunca pek çok diş hekimi de implantı hastalarına tavsiye etmektedir. Güney kore ve amerika gibi ülkelerde üretimi yapılmaktadır. Ve dünya üzerinde 60’tan fazla ülkede diş hekimleri tarafından sıkça kullanılmaktadır.  Kaliteli ve saygın diş kliniklerinde bu implantı bulabilirsiniz.

Neden Tercih Edilmeli?

Firma kesinlikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bunun yanında, oldukça geniş sisteme sahiptir. Bunlardan bir kaçı ise;

 • Tsiıı,
 • Tsiv,
 • Cas las setleri,
 • Ultra geniş sistemi gibi sistemlere sahiptir.

Kimlere Uygulanır?

Diş eksikliği yaşayan hemen herkese kolaylıkla uygulanabilen bir implant markasıdır. Kişiler ilk olarak doktor muayenesine giderek dişlerindeki sorun hakkında bilgi almalı akabinde doğru bir implant markası seçimi ile tedaviye başlanmalıdır. Osstem implant uygulanabilecek kişiler ise;

 • Tek diş kaybı yaşamış hastalara uygulanır.
 • Çoklu diş kayıplarında,
 • Hiç dişi olmayan kişiler için implant tedavisi uygulanır.
 • Yine diş hekiminin uygun gördüğü herkes için implant tedavisi yapılabilir.

Kaliteli Mi?

Diş implantı yaptıracak olan kişiler için en fazla merak edilen konu osstem implant kaliteli mi? Sorusudur. Dünya genelinde kalitesini en iyi şekilde ispatlamış bir marka olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü gelişmiş ülkeler başta olmak üzere 60 ülkeden fazla ülkede kullanımı yapılmaktadır. Ve yine en kaliteli 5 implant markalarından biridir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile hastalara uygulanabilir.

Menşei

Osstem markalı implantın nerede üretildiği merak konusudur. Çünkü Çin ve Bulgaristan gibi bazı ülkeler implant üretimlerinde saf titanyum yerine katkılı malzemeler üretebiliyor. Fakat kalitesini tüm dünyaya ispatamış olan osstem implant menşei Amerika ve güney Kore’ye aittir.

Osstem İmplant Yaptıranların Yorumları

 • Birkaç yıl önce geniş çaplı implant markası araştırmasına girdim. Çünkü bir kere yapılan implantı ömür boyu kullanacağım için n ufak bir pürüz çıkmasını istemiyordum. Birkaç tanesi çok aklıma yattı. Doktoruma da danışıp, osstem kullanmaya karar verdim. Gayet rahat şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım.
 • Kore ürünleri gerçekten çok kaliteli, bu nedenle ben de diş tedavimde osstem implantı tercih ettim. Çene kemiğine kısa sürede uyum sağladı. Bu nedenle herkese tavsiye ederim.
 • Ben diş hekimi olarak hastalarıma genelde osstem implantı öneriyorum. Tabi herkesin ağız ve çene yapısı aynı değil, kullanıma uygun olan markalardan biri osstem implantır. Bu nedenle herkes tercih edebilir.
 • Annem için osstem implantı araştırdım, tedavisi son derece kolay ve başarılı oldu. Fiyat bakımından biraz yüksek olsa da değer.
Ahmet Kızıl
Merhaba ahmetkizil.com olarak ocak 2020 tarihi itibari ile diş ve diş hastalıkları hakkında paylaşımlara başladım. Maksadım konular hakkında doğru bilgiyi sizlere aktarmak. Makaleler hakkında doğru bilgi paylaşımında bulunduğumuzdan emin olabilirsiniz...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Periodontal Hastalık (Diş Eti Hastalığı) Nedir?

Bazen diş eti hastalığı veya periodontal hastalık olarak da adlandırılan diş eti iltihabı, ağız boşluğunda uygun şekilde tedavi edilmediği takdirde ağızda meydana gelen hasar...